Zasłużone zwycieństwo!!! LKS Poręba 4:1 Pagen Gnojnik (trampkarze)
gnojnik.pngDziś nasi trampkarze rozgrywali kolejny mecz sparingowy, rywalem młodych piłkarzy byli rówieśnicy z Gnojnika. W pierwszej połowie meczu inicjatywę mieli goście którzy grali bardziej spokojną piłkę i udokumentowali to bramka. Nasi młodzi piłkarze ograniczali się większości do wykopywania piłek nie mogąc przeprowadzić żadnej składnej akcji. Wynik do przerwy 0:1 dla Pagen-u. W drugiej połowie meczu piłkarze LKS-u całkowicie przeleli inicjatywę, dokumentując to strzeleniem 4 bramek. Mecz skończył się wynikiem 4:1 dla LKS-u. Należą się ogromne brawa dla piłkarzy za walkę do samego końca oraz również dla trenera który wystarczająco zmotywował zawodników w przerwie meczu. Zapraszamy na kolejne mecze naszym młodych piłkarzy.