Kolejna wygrana !!! GLKS Przyborów 1:5 LKS Poręba
przyborow.pngW miniony poniedziałek odbyła się III Kolejka "B"Klasy. Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie GKS Przyborów.
Pierwsza połowę od środkowej linii boiska zaczęła drużyna przyjezdnych, która to kilka krotnie próbowała zagrodzić naszej drużynie, lecz nieskutecznie. Po kwadransie gry nasz zespół zaczął stwarzać sobie coraz lepsze sytuacje, które został marnowane przez naszych zawodników. Swoje sytuacje nie wykorzystał Schmidt R., Zych Ł., oraz Bieniek M. Dopiero w 41 minucie po ładnej akcji z głębi pola piłka trafia do Schmidta R., który to ogrywa obrońce gości zagrywa do wbiegającego Maksimczyka, który daje jednobramkowe prowadzenie naszemu zespołowi. Po chwili sędzia zakończył pierwszą połowę po której prowadzimy 1-0.

Drugą połowę rozpoczęła drużyna gospodarzy i już na samym początku spotkania narzuciła swoje tempo gry. Już w 49 minucie spotkania po ładne akcji i prostopadłym podaniu Do Zych Ł., który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie daje mu żadnych szans i zdobywa kolejną bramkę. Po trafieniu dwóch bramek Przyborów ruszył do odrabiania strat, lecz cały zespół spisywał się bardzo dobrze w destrukcji uniemożliwiając zdobycie bramki gościom. Nasz zespół od tego momentu coraz dłużej utrzymywał się przy piłce stwarzając sobie, więcej sytuacji podbramkowych. Kolejna z nich to 49 minuta spotkania Zych Ł. ogrywa dwóch zawodników GKS-u posyła prostopadłą piłkę do Schmidta R., który to trafia daje już trzy bramkowe prowadzenie naszej drużynie. Po tej akcji Przyborów stworzył sobie doskonałą sytuację, gdyż napastnik gości został faulowany na 20 metrze, lecz strzał z rzutu wolnego był bardzo niedokładny. Kilka minut później i prowadzimy 4-0. Kraj M. uderzył z 25 metrów w długi róg bramkarz i zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Ostatnie trafienie w tym meczu zaliczył Bieniek M., który w 78 minucie wbiegł z piłką w pole karne, gdzie był faulowany przez obrońcę gości i sam wykorzystał rzut karny. Końcówka spotkania nieco się ożywiła i zarówno nasz zespół jak i goście mieli swoje okazje, kilka z nich nasz zespół powinien zamienić na bramkę, lecz zostały one nie wykorzystane.w Końcówce spotkania sędzia podyktował rzut karny dla gości po faulu na napastniku Przyborowia. Honorową bramkę dla gości strzela ich kapitan z karnego.
Mecz kończy się wynikiem 5-1 dla naszej drużyny. Miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą też udane. Wszystkim tego życzymy i dziękujemy za wkład włożony w ten mecz.