Wygrane w "derbach" LKS Poręba 7:2 KS Okocim
poreba-okocim.jpgW spotkaniu XI Kolejki Ligowej nasz zespół podejmował KS Okocim na własnym obiekcie, były to Lokalne Derby pomiędzy tymi zespołami.

Już od początku mecz widać było, że spotkanie nie będzie łatwe dla naszego zespołu. Cofnięty zespół Okocimia sprawiał wiele kłopotów naszemu zespołowi w rozwinięciu skrzydeł. Lecz za sprawą rzutu rożnego, którego wykonywał Kasperczyk wrzucił piłkę na długi słupek a Bieniek M. strzela bramkę na 1-0. Od tego momentu LKS przejął inicjatywę w tym spotkaniu i nie minęło 5 minut faul w polu karnym na Zychu Ł. do rzutu karnego podchodzi Bieniek M. i podwyższa prowadzenie w tym meczu. Po trafieniu dwóch bramek drużyna gości nieco się ożywiła, strzał z dystansu lecący w "okienko" zostaje sparowany an rzut rożny przez Bieńka D. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 3-0 dla gospodarzy.

Świetnie rozpoczęła się dla naszego zespołu druga połowa spotkania, gdyż prostopadła piłka ze środka boiska do Zych Ł., który podcinką pokonuję Świątkowskiego. Minęło kilka minut i goście zdobywają kontaktową bramkę. Wrzutka ze skrzydła i niepilnowany Sieliwiak strzela pierwszą bramkę dla Okocimia. 6 minut później w polu karnym zostaje faulowany Schmidt R. do piłki podchodzi jego brat Krzysztof, którego strzał przy słupku świetnie broni Świątkowski i sparowuje na rzut rożny. Rzut rożny wykonuję Zych Ł.,i w zamieszaniu pod bramką Maksimczyk strzela po długim rogu. 3 minuty po wprowadzeniu na boisku Put D. podwyższa wynik spotkania, piłkę ze środka zagrywa Bieniek M.i Put wychodzi sam na sam z bramkarzem mija go i strzela do pustej bramki. Chwile później Okocim za sprawą Sieliwiaka strzela drugą bramkę w tym spotkaniu. Kropkę na "i" w tym meczu stawia Bieniek M., który wykorzystuję rzut karny. Dzięki czemu strzela hattricka. Spotkanie kończy się wynikiem 7-2 dla naszego zespołu.

LKS Poręba Spytkowska 7:2 KS Okocim