LKS upokorzony !!! Andaluzja Rudy Rysie 7:2 LKS Poręba Spytkowska
andaluzja-poreba.jpgPo bardzo słabej grze piłkarze LKS przegrali i to dość wysoko z Andaluzją aż 7:2. Nasz zespół tylko w pierwszej połowie dał rade utrzymać kroku zespołu z Rudych Rysi. W do przerwy nasz zespół przegrywał 2:1. Chodzi mógł wygrywać, jednak nasi piłkarze nie potrafili wykorzystać pary dogodnych sytuacji. Druga połowa nie zaczęła się dobrze dla naszej drużyny gdyż już w pierwszych minutach meczu po błędzie obrony Andaluzja strzeliła trzecią bramkę. Nasz zespół grał bardzo źle począwszy od obrony a kończąc na napastnikach. LKS nie potrafił przeprowadzić składnej akcji, a jak już ta sztuka wyszła to dużo do życzenia pozostawiało wykończenie. Tak słabo grający nasz zespół bezlitośnie wykorzystywała drużyna gości i dokumentowała to kolejnymi bramkami. Przy stanie 6:1, drugą bramkę dla LKS zdobył Mateusz Zych. Mecz zakończył się nasza wysoką przegraną 7:2. Mamy nadzieję że limit przegranych meczy w tym sezonie jest już wykorzystany i teraz notować będziemy tylko wygrane!!!

Andaluzja Rudy Rysie 7:2 LKS Poręba Spytkowska

1:0 - Andaluzja
2:0 - Andaluzja
2:1 - W. Kraj (k)
3:1 - Andaluzja
4:1 - Andaluzja
5:1 - Andaluzja
6:1 - Andaluzja