25 Sierpnia 2011
Zasłużone zwycieństwo!!! LKS Poręba 4:1 Pagen Gnojnik (trampkarze)
gnojnik.pngDziś nasi trampkarze rozgrywali kolejny mecz sparingowy, rywalem młodych piłkarzy byli rówieśnicy z Gnojnika. W pierwszej połowie meczu inicjatywę mieli goście którzy grali bardziej spokojną piłkę i udokumentowali to bramka. Nasi młodzi piłkarze ograniczali się większości do wykopywania piłek nie mogąc przeprowadzić żadnej składnej akcji. Wynik do przerwy 0:1 dla Pagen-u. W drugiej połowie meczu piłkarze LKS-u całkowicie przeleli inicjatywę
24 Sierpnia 2011
Ostatni sparing trampkarzy
NEWSMECZ.pngJuż jutro tj. środa o godzinie 13.00 trampkarze LKS-u zagrają ostatni sparing. Tym razem naszym młodym piłkarza przyjdzie zmierzyć się z drużyna Pagen Gnojnik. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz, i prosimy o doping naszych młodych zawodników.
23 Sierpnia 2011
Czwarta wygrana z rzędu!! Iskra 1:3 LKS Poręba
iskra.pngNasi seniorzy wygrali czwarty mecz tym sezonie i z kompletem punktów zajmują drugie miejsce w tabeli. Tym razem mecz rozgrywany był w Szczepanowie. Mecz ten rozegrany był w bardzo ciężkich warunkach, chodzi tu o bardzo słoneczną pogodę wręcz upalną, a drugim aspektem był stan murawy. Jednak mimo tych "utrudnień" LKS potrafił wywieź cenne zwycięstwo. Jedynym negatywnym i smutnym momentem meczu była kontuzja naszego kolegi Mateusza Kraja, który w kontakcie z zawodnikiem Iskry nabawił się kontuzji nogi i został wywieziony ze stadionu przez karetkę, życzymy Mateuszowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Skład LKS-u:
Bieniek D., Kraj W., Borowiec K., Borowiec M., Hebda, Bieniek M., Maksimczyk, Schmidt K., Kraj M.(22' Schmidt M.), Zych Ł., Schmidt R.(68' Francuz)

Zywcięstwo Trampkarzy !!! Kłos Łysa Góra 1:4 LKS Poręba
NEWSMECZ.pngNasi trampkarze wygrali pierwszy mecz, w fazie przygotowań do sezonu która zaczyna się już 27.08.2011. Młodzi piłkarze bo bardzo walecznym meczu okazali się lepsi od kolegów z Łysej Góry. Dziękujemy młodym piłkarza za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty meczu.

Skład LKS:
Jędryka - D.Gołąb, Klecki, Mika, Cąkała - Sz.Put, Guzik, Legutko, Rzenno - P.Gołąb, Samek,
zagrali również: Frankowicz, Waśko, Pilch, Cabała, Klimek, Serwatka, Put,

BRAMKI dla LKS-u: Rzenno, P.Gołąb, Serwatka, Sz.Put
20 Sierpnia 2011
Kolejna wygrana !!! GLKS Przyborów 1:5 LKS Poręba
przyborow.pngW miniony poniedziałek odbyła się III Kolejka "B"Klasy. Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie GKS Przyborów. Pierwsza połowę od środkowej linii boiska zaczęła drużyna przyjezdnych, która to kilka krotnie próbowała zagrodzić naszej drużynie, lecz nieskutecznie. Po kwadransie gry nasz zespół zaczął stwarzać sobie coraz lepsze sytuacje, które został marnowane przez naszych zawodników. Swoje
Zapowiedź meczu: LKS Poręba - GLKS Przyborów
NEWSMECZ.pngJuż jutro o godzinie 16.00 na stadionie w Porębie, czyli zaledwie po jedno dniowej przerwie nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz, w ramach 3 kolejki rozgrywek o mistrzostwo B klasy. Tym razem naszym następnym rywalem będzie GLKS Przyborów, który w tym sezonie zdobył na razie 0 punktów, przegrywając swoje mecze kolejno z Pogonią Biadoliny oraz Bizonem Szczurowa. Pragnę przypomnieć ze nas zespół wygrał dwa pierwsze mecze sezonu 4:1 z Tymonem Tymowa, oraz 1:10 z Gromem Sufczyn. Ostatni mecz pomiędzy nami a GLKS-em skończył się remisem 3:3. Zapraszamy wszystkich na mecz i życzymy powodzenia naszym piłkarzom.