galeria.jpgZapraszam wszystkich do obejrzenia bramki Wojtka Rzenno w meczu z Olimpia Kąty. Bramka Została zdobyta w rzutu wolnego. Było to strzelenie na 0:2. Gratulujemy i zapraszamy do Galeria
29 Sierpnia 2011
LKS Poręba Spytkowska 5:1 Tęcza Gosprzydowa !!!
Nasz zespół wygrał JUŻ piąty mecz z rzędu i z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce z tabeli "B" klasy. Tym razem piłkarze LKS pokonali bez większych problemów zespół z Gosprzydowej. Do przerwy zespół gospodarzy wygrywał 3:1 po bramkach Łukasza Zycha (strzał głową), Rafał Kasperczyk (strzał z 7 metrów), Mateusz Bieniek (strzał z 5 metrów). W drugiej połowie mecz trochę się "uspokoił" w 66 minucie, w polu karnym faulowany został
galeria.jpgZapraszamy wszystkich do oglądnięcia zdjęć z pierwszego meczu o mistrzostwo podokręgu trampkarzy starszych. W której nasz młody zespół wygrał 0:3 z Olimpią Kąty. Zdjęcia znajdują się w zakładce Galeria
28 Sierpnia 2011
WSPANIAŁY POCZĄTEK!!! Olimpia Kąty 0:3 LKS PORĘBA
olipiatrampkarze-poreba.jpgDziś o godzinie 13.00 na stadionie w Kątach nasza młoda drużyna rozpoczęła sezon o mistrzostwo podokręgu trampkarzy. Inauguracja przebiegała bardzo dobrze gdyż nasza drużyna wygrała 0:3. Mecz odbył się bez większych problemów, nasi zawodnicy przez cały mecz kontrolowali grę, zawodnicy gospodarzy uciekali się jedynie do nie wielkich kontrataków. Warto przypomnieć że był to nasz pierwszy oficjalny mecz w tego typu rozgrywkach w historii naszego klubu. Pragniemy podziękować naszym piłkarza zaa pełne zaangażowanie i walkę do ostatnich minut meczu, również dziękujemy nie licznym kibicom naszego klubu którzy pojawili się na meczu. Zapraszamy wszystkich na kolejny mecz który zostanie rozegrany w następną sobotę.

Łysica

Skład LKS-u:
Jędryka – Cąkała, Mika, Klecki, Śledź – Rzenno, Guzik, Hajduga, Legutko – P.Gołąb, Sz. Put
Zagrali również:
Samek, Cabała, D.Gołąb, Ropek, Serwatka, K.Put,
Bramki dla LKS-u:
P.Gołąb, Rzenno, Serwatka
LKS Poręba Spytkowska - Tęcza Gosprzydowa
zm.jpgW najbliższą niedziele seniorzy naszego klubu rozegrają kolejny mecz w ramach 5 kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "B". Tym razem rywalem naszego klubu będzie Tęcza Gosprzydowa. Zespół z Gosprzydowej bardzo dobrze rozpoczął sezon i aktualnie zajmuję 3 miejsce (LKS Poręba zajmuje 2 miejsce). Wygrała kolejno swoje mecze: 1:2 z Okocimiem, 2:4 z Pogonią i 2:1 z Bizonem Szczurowa, odniosła tylko jedna porażkę 2:6 z Startem 77. Ostatni mecz miedzy LKS-em a Tęczą skończył się wynikiem 3:0 dla zawodników z Gosprzydowej. Zapraszamy wszystkich na mecz w niedziele o godzinie 17.00 na stadion w Porębie.
26 Sierpnia 2011
Zapowiedź meczu: OLIMPIA Kąty - LKS Poręba
zapowiedz_meczu_trampkarze.jpgJuż jutro o godzinie 13.00 w Kątach nasz młody zespół zagra pierwszy mecz na inauguracje nowego sezonu, przeciwnikiem naszej drużyny będzie OLIMPIA Kąty. Drużyna ta w poprzednim sezonie skończyła rozgrywki na 5 miejscu na sześć możliwych. Dla naszego zespołu będzie to pierwszy sezon w rozgrywkach o mistrzostwo trampkarzy. W trakcie przygotowań do sezonu nasz zespół rozegrał 4 sparingi, odnieśliśmy 2 wygrane, remis i przegraną. Najwięcej bramek w tych sparingach strzelili Wojtek Rzenno i Szymon Put po 4 bramki. Gratulujemy. Zapraszamy wszystkich na mecz w Kątach.